Виставка світлин «Портрети квітів» в Карпатах

У фойє ГКК «Карпати» за ініціативою Асоціації «Міжнародне співробітництво» Національної спілки журналістів України, Української академії архітектури відкрилась виставка світлин під гаслом «Портрети квітів», авторства архітектора Юрія Пісковського, володаря Срібної медалі ООН, посла Миру і Всесвітньої Ради миру, професора Міжнародної Академії архітектури, уродженця міста Слов’янська, що на Донеччині.

Фотомитець презентує загалом експозицію з двадцяти світлин різноманітних квітів рідної природи, які приваблюють увагу відпочиваючих, гостей і працівників курортного комплексу, бо біля кожної з них хочеться стояти годинами, милуючи очі різнобарв’ям неповторної краси.

Здається, що весняним усміхом сяють самозакохані нарциси, благородно відкривають свої принади вельможні мальви. Тендітні лілеї, на яких, немов перлинки сяє ранішня роса, засвідчують свою непорочність білими барвами, а їх подруги – водяні лілеї зачаровують і ваблять водяним плесом. Тендітні орхідеї сором’язливо нагадують про чари ночі і нові зваби ранку. Золотий сонях по-господарськи намагається встигати за сонцеворотом, очікуючи з-митті на мить працьовитих бджілок. Поблизу немов ватри палахкотять вогнями осені неповторні жоржини. У цьому суцвітті квіткового вінка впевнено почувають себе гербери і флокси. Коли стоїш поруч, хочеться вірити, що легіт вітру обгорне пахощами тендітні пелюстки, і так вабить торкнутись квіткового чуда.

Невідомі раніше квіткові композиції світлин експонувались не тільки у великих містах України, але й у багатьох європейських столицях, де були винагородженні, як завжди, захопленням глядачів, котрі отримали естетичну насолоду та наповнили душі гармонією яскравих представників флори.

Сподіваємось, що Юрій Пісковський, якому Господь дарує восьмий десяток літ, у години творчості переживає свої роки молодості, бо зумів світлим поглядом оцінити чарівність світу природи, зберігаючи ці почуття для нас.

Вам також може бути цікаво