Готельно-курортний комплекс «Карпати» пропонує всім гостям триразове харчування по типу «шведський стіл» з набором екологічно чистих продуктів з власної ферми.

Ресторан фуршетного обслуговування «Плай» надає як дієтичне харчування, так і великий асортимент ресторанних страв та передбачає вільне відвідування за встановленим графіком: сніданок (08:00 – 10:00), обід (13:00 – 15:00) та вечеря (18:00 – 20:00).

До кожного гостя підбирається індивідуальний підхід, якщо є потреба, пропонуємо отримати кваліфіковану консультацію лікаря та дієтсестри. До Вашої уваги широкий асортимент страв дієтичного харчування.

Для більшого комфорту і задоволення відпочиваючих з різних країн колишнього Радянського Союзу, Європи та Америки, що подолали тисячі кілометрів, приїхавши до Трускавця, в ресторані «Плай» сформовано графік днів національних кухонь, щоб гості відчували себе як вдома, покуштувавши знайомі та улюблені страви.

До Вашої уваги: лобі-бар, диско-бар та етно-кафе “Гражда”.

СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ

За Вашим бажанням, обід чи вечерю в комплексі можна замінити харчування в ресторанах «Я і ТИ» (європейська, українська, східна кухні) чи етно-кафе «Гражда» (українська кухня). Вишукані меню, жива музика та приємна атмосфера одних з кращих закладів Трускавця не залишать Вас байдужими! Також Вам запропонують ЗНИЖКУ при замовленні додаткових страв!

Кафе-музей “Гражда”

“Гражда” –  знаходиться в мальовничому парку санаторію “Карпати”.

Тут Вам запропонують широкий вибір алкогольних і безалкогольних напоїв, домашню випічку, фрукти і десерти.
В ресторані Ви зможете відсвяткувати любу урочистість в стилізованих залах, світлицях та банкетному залі. В теплу пору року Ви зможете розміститися в альтанках та за літніми столиками в парку санаторію. Щовечора працюють музиканти (скрипка, клавішні, вокал).

Час роботи ресторану: щоденно з 12:00 до 24:00!

www.cafe-grazhda.com.ua