Нова послуга – Акройога у Трускавці

АКРОЙОГА ДЛЯ ГОСТЕЙ САНАТОРІЮ «КАРПАТИ»

Тренуватися і пробувати щось нове ніколи не пізно. Перебування на відпочинку – прекрасна нагода відкрити для себе акройогу.

Готельно-курортний комплекс «Карпати»  пропонує гостям тренування з акройоги – вівторок, четвер 14.30, дискобар.

Поєднання йоги та акробатики насправді доступне для всіх і пані Надія з Казахстану – 61 рік – чудове підтвердження цьому. 

Акройога – це парна йога, яка об’єднує в собі елементи йоги, акробатики і цілительського мистецтва. Під час сеансу один з партнерів виступає в якості опори, а другий переходить з однієї пози в іншу практично в повітрі, спираючись лише на іншу людину.

Засновниками цього стилю йоги вважаються мексиканець Джейсон неміряно і американка Дженні Сауер-Кляйн. Якщо партнери досвідчені і добре відчувають один одного, з боку їх дії виглядають чимось неймовірним, як ніби-то побував на виставі акробатів в Cirque du Soleil.

Суть акройогі – бути в «моменті» і в балансі з іншою людиною.

У акройоге є три ролі: основа (база), льотчик і страхує.

Основа – це людина, яка має найбільшу кількість точок дотику із землею або підлогою. Основні точки контакту з партнером-льотчиком – ступні ніг і кисті рук. Основа – це втілення стійкості, стабільності.

Льотчик – це та людина, яка, власне, літає, тобто робить в повітрі серію поз, плавно переходять з однієї в іншу. Він – це втілення свободи, динамічності і балансу.

Страхує – це людина, яка стежить за обома партнерами. Його завдання – забезпечити їх безпеку і підхопити льотчика в разі небезпеки.

Протипоказання: проблеми з опорно-руховим апаратом (проблеми з суглобами) і підвищений артеріальний тиск.

Вам також може бути цікаво