Гості з Узбекистану обирають санаторій “Карпати”

Ще на початку листопада 2019 р. генеральний директор ТзОВ ГКК «Карпати» Лев Грицак звернувся з листом до Тимчасового Повіреного України в Республіці Узбекистан п. Дениса Погрібного у справі подальшого зміцнення співпраці у сфері охорони здоров’я і культурно-гуманітарного обміну, започаткованого ще 4 роки тому, який мав вагомий результат у плані підписання нових угод та збільшення потоку туристів у наше курортне місто.

Треба наголосити, що Посольство України в Республіці Узбекистан загарантувало всебічне сприяння, під час перебування представників ГКК «Карпати» на Сході.

Окремо хочеться зазначити, що 13-15 листопада цьогоріч у столиці Узбекистану Ташкенті проходила міжнародна виставка «TOURISM ON THE SILK ROAD», у якій взяли участь представники ГКК «Карпати», заступники генерального директора готельного-курортного комплексу Руслан Пристай та Петро Суда. Вони єдині з Трускавця наполегливо і натхненно рекламували привабливість нашої оздоровниці, і ефективне лікування та комфортний відпочинок в ній.

Ще напередодні відкриття виставки відбулися плідні переговори з її організаторами й було отримано позитивну відповідь, щодо розміщення рекламного стенду та промоції курорту Трускавця на даному заході.

Окрім того, по закінченню виставки у приміщенні Посольства України тривала кількагодинна зустріч з туристичними операторами, представниками громадськості та місцевими засобами масової інформації, під час якої були обговорені різноманітні питання подальшої співпраці.

Зацікавився стендом і промоціями курорту м. Трускавця, зокрема, ГКК «Карпати» Голова Державного комітету з туризму Республіки Узбекистан А.У. Аккулов, котрий висловив надію на можливість відновлення прямого авіасполучення між Україною та Узбекистаном.

Участь у міжнародній виставці представників готельно-курортного комплексу «Карпати» дала змогу ознайомити усіх зацікавлених осіб з особливостями курорту Трускавця та безпосередньо з ГКК «Карпати». Водночас керівник комплексу «Карпати» і представники Посольства України підтвердили свою готовність сприяти взаємовигідним проєктам у Республіці Узбекистан щодо можливого збільшення туристів до всесвітньовідомого курорту Трускавця.

Вам також може бути цікаво