Opinie

Zostaw swoją opinię.

3 odpowiedzi do “Opinie”

  1. Lucyna Marek-Musiał pisze:

    Byłam w Karpatach na przełomie lipca i sierpnia 2021 roku.
    Jestem zachwycona atmosferą i całym personelem a w szczególności Panią doktor endokrynolog i Panem doktorem
    który wykonywał doplera tętnic szyjnych. Wybierałam się ponownie w listopadzie ale odpuściłam z powodu COV-19 ale ponownie tam wrócę jak sytuacja się uspokoi.
    Wszystkie osoby jakie spotkałam też w mieście to bardzo przyjaźni i radośni ludzie. Gorąco ich pozdrawiam ..
    Lucyna

  2. Maria pisze:

    Przyjemnie pod wrażeniem organizacji leczenia i wypoczynku. Wszystko na najwyższym poziomie. Wielkie dzięki dla wszystkich! Zdecydowanie polecam wakacje w Karpatach wszystkim moim znajomym i znajomym. Nie mam uwag. Mam wspaniałe wrażenia.

  3. Johny pisze:

    Podobało mi się wszystko!
    Uprzejmy personel. Profesjonalne podejście. Dobry sprzęt i zestaw zabiegów zgodnie z programem. Piękne krajobrazy wokół ośrodka. Dużo miejsca na spacery na świeżym powietrzu. Lekarze, których spotkałem, byli profesjonalistami. Dziękuję bardzo. Mamy nadzieję, że do zobaczenia ponownie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *