У «Слободі Раковець» відбулись Водохрещенські купання

Більше тисячі гостей відсвяткували Водохреща в унікальному відпочинковому комплексі козацька «Слобода Раковець», яка відроджується за ініціативи генерального директора ГКК «Карпати», Лева Грицака. 

Багато охочих пірнути в ополонку виявилось і серед наших гостей, для яких ми організували зручний трансфер.

Святкові купання проходили з палуби унікальної козацької чайки, копія якої відтворена на території одного з водоймищ відпочинкового комплексу. 

12 кратна мелодія передзвонів запросила учасників дійства до молебню у капличці Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди свята Йорданського Водосвяття, яку відслужили отці Іван і Ярослав Яворські, Володимир Кобитяк і отець Володимир Раделицький.

Перед молебнем священники запросили присутніх вшанувати пам’ять жертв авіакатастрофи, що сталася нещодавно над Іраном.Урочиста процесія рушила до водного плеса, яке надійно охороняють дерев’яні фігури гетьманів, де у спеціальному місці отці провели обряд освячення води, якою тут же розпочали пригощатися усі охочі і набирати її для домашнього споживання. Потім обряд освячення води душпастирі здійснили над водним плесом.

На палубі козацької чайки бадьорі підлітки – вихованці спортивно-оздоровчого клубу «Еней», переможці чемпіонатів України і Міжнародних турнірів, продемонстрували різноманітні вправляння, у стилі кікбоксингу, за якими емоційно спостерігали гості свята.

Гарматний постріл з козацької мортири став сигналом для масової Йорданської купелі. Ведуча свята Марія Гуцало нагадала учасникам правила поведінки під час зимової купелі, бо Водохрещенське купання не лише давня традиція, бо Йорданська вода зміцнює імунітет, нормалізує кров’яний тиск, зганяє жирок, позбавляє від депресії, загартовує характер.Перших охочих сміливців зануритися у Йорданську купіль веселив народний ансамбль «Сагайдачний» різдвяними колядками і жартівливими віншуваннями, естафету пісенного гурту підхопили самодіяльні артисти зі Старого Села «Вишиванка». На тих, хто з гомоном і сміхом пірнав у щойно освячену воду озера, чекали гарячі ковбаски і чай, які приготували партійці молодої «Батьківщини» Трускавця, під керівництвом Ярослава Грицака.

Для дітвори організатори запропонували кінні виїзди, під опікою тренерів. Дорослі ж пригощалися у ресторані, який розбудовується. Впродовж Йорданського свята в «Слободі Раковець» над нею ширяв квадрокоптер пілотуємий Юрієм Грицаком, щоб зафіксувати свято.

Варто наголосити, що організатори заходу заздалегідь подбали про безпеку на час купання та зручності для гостей Водохрещенського святкування, яке тривало аж до полудня.

За словами Лева Грицака будівництво «Слободи Раковець» буде довершене до Великодніх свят, і зможе задовольнити усіх охочих приємно і зручно провести свій вільний час на лоні природи.

Вам також може бути цікаво