Відпочинковий комплекс «Слобода-Раковець» запрошує на відпочинок та риболовлю!

Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни.Генеральний директор санаторію «Карпати» про відпочинковий комплекс «Слобода-Раковець»: Зараз ми розбудовуємо відпочинковий комплекс «Слобода-Раковець» поблизу Волі Якубової.

Там дуже гарна природа, мішаний з дубами ліс, чисте повітря. У цьому мальовничому куточку зводимо будиночки з дерева. Усе стилізоване під козаччину. Хочемо у вихідні дні привозити сюди відпочивальників із «Карпат». Хоч база ще повністю не закінчена, ми вже запрошуємо сюди людей порибалити, скуштувати рибної юшки… Ця послуга платна. Велику рибу випускають назад, а улов вагою до 2 кг можна забрати із собою. У ставках маємо рибу, якій три-чотири роки.

Взагалі, база у Волі Якубовій спершу задумувалася як рибний підрозділ нашої ферми. Ми взяли в оренду 13 гектарів землі під ставки. Придбали землерийну техніку і вже шостий рік копаємо стави, які існували там ще у австрійські часи. Вони були майже повністю замулені, на місці озер виріс ліс. Довелося усе чистити і розкопувати. У деяких місцях викопували вглиб до 4 метрів намулу. Насипали з нього справжню гору! У майбутньому плануємо там зробити гірки та атракціони для дітей.

Ми завершуємо будівництво комплексу, до якого входять котеджі на дві сім’ї, ресторан і капличка. Вони збудовані з карпатського дерева. Точну дату введення в експлуатацію не назву – все залежатиме від того, як будуть йти справи у ГКК «Карпати». Адже заробляємо кошти у Трускавці, а вкладаємо у Волю Якубову.

 Посеред одного з озер облаштували «Острів кохання». Зробили благоустрій, відкрили там буфет. На ставку навпроти ресторану зі списаних військових понтонів будуємо причал, до якого пришвартувалася козацька чайка. На цьому кораблі будемо приймати гостей, проводити концерти, надіємося демонструвати вистави за участю акторів муздрамтеатру ім. Ю.Дрогобича.

На свято Покрови Пресвятої Богородиці плануємо освятити капличку. Вона дуже оригінальна. Вівтар і образи робляться за проектом відомого львівського художника Ореста Скопа.

Також хочу нагадати, що село Воля Якубова є батьківщиною нашого національного героя Андрія Мельника. На жаль, історія склалася так, що ця постать була призабута. У радянський період усе село занесли до категорії неперспективних, хотіли його ліквідувати і приєднати до сусіднього. Якось під час спілкування із сільським головою Волі Якубової у нас виникла ідея зробити у селі музей Андрія Мельника. Для цього придбали хату, яка відповідає архітектурі тих часів. Хочемо відродити історичну пам’ять про цю видатну особу.

Вам может быть интересно