В Карпатах пройдет 17-й всеукраинский юношеский теннисный турнир «Зимний Трускавец»

Всеукраїнський юнацький тенісний турнір «Зимовий Трускавець» 2019

Змагання як всеукраїнські започатковані в м. Трускавці з 2003 року Львівською обласною федерацією тенісу спільно з Трускавецькою міською радою (за ініціативи тодішнього міського голови — Лева Грицака) і проводяться 17-й рік поспіль.

В цих турнірах брали участь багато талановитих і провідних тенісистів в різних вікових категоріях з усіх куточків України та з зарубіжжя (США, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, Словаччини, Білорусі, Молдови та інші).

Так, наприклад, в даний час в турнірі Великого шолому в АвстраліЇ бере участь 24 ракетка світу серед жінок Леся Цуренко, яка в свій час, була переможницею всеукраїнського ЮТ «Зимовий Трускавець» до 12 років «. Активну участь в цих змаганнях беруть юні тенісисти однієї з кращих тенісних шкіл Львівщини — ДЮСК «Спортовець», серед яких щорічно є призери, чемпіони та члени збірних команд області та України , майстри спорту України з тенісу.

Вагомий особистий внесок в розвиток та популяризацію тенісу в місті Трускавці та на Львівщині належить Леву Ярославовичу Грицаку, який будучи мером міста ініціював та втілив вжиття будівництво 2-х відкритих тенісних кортів на місті зруйнованого то закинутого футбольного поля ДЮСК «Спортовець» і всі 17 років підтримує проведення змагань ( надає тенісний корт санаторію «Карпати») та є офіційним спонсором вказаних Всеукраїнських юнацьких змагань.

В цьогорічних змаганнях серед юнаків до 14 років та дівчат до 16 років очікуються спортсмени з понад 10 областей України (50 — 60 учасників).

Головні завдання змагань: підготовка тенісистів до всеукраїнських змагань вищого рівня, удосконалення майстерності та виконання спортивних розрядів з тенісу.

ВО Голови Федерації тенісу Львівської області — Головний суддя змагань — суддя Національної категорії з тенісу Анатолій Стасюк

Вам может быть интересно