Програма реабілітації після COVID-19

У нашій країні триває карантин, пов’язаний з коронавірусною інфекцією СOVID-19. Безліч людей, які перенесли захворювання, залишає лікарні, багато виходять зі стану хвороби в домашніх умовах.

Сьогодні важливо поговорити про те, що людина, котру виписали з лікарні або така, що отримала лікування дома, ще не є повноцінно здоровою. Далі потрібно пройти шлях реабілітації, шлях остаточного одужання.

У ГКК «Карпати» проводиться комплексна реабілітація: пульмонологічна для відновлення життєвого об’єму легень,  неврологічна (відновлення фізичної активності, усунення проблем зі сном, стресом, емоційним перевантаженням), що досягається за допомогою  прийому мінеральних вод, дихальної гімнастики, інгаляційної оксигенотерапії, мінеральними ваннами, сухими вуглекислими ваннами, лікувальним масажем, спелеотерапія, інгаляціями, фізіотерапевтичних процедур: (діатермії, електровофорез, SYS – Єдиний в Трускавці). Супер індуктивна система (SIS) – магнітотерапія високої частоти.

Терапія основана на взаємодії електромагнітного поля високої інтенсивності і тіла людини. Інтенсивне електромагнітне поле де поляризує нервові тканини і викликає м’язове скорочення.

Дана процедура застосовується в реабілітації пацієнтів після Covid-19, так як:

  • має судинорозширювальну, бронхолітичну дію;
  • нормалізує вегетативну регуляцію дихання;
  • зменшує запальну реакцію;
  • сприяє зменшенню набряку в легенях та бронхах.

 

Консультації вузьких спеціалістів: невропатолог, кардіолог, гінеколог, вертебролог, ендокринолог, уролог, психолог.

Моніторинг загального стану пацієнта лікуючим лікарем.

Вам також може бути цікаво