Отдыхаем в «Карпатах» первый раз, с 04.01.-18.01.2021 по реабилитационной программе после COVID-19. Мы в восторге от санатория, от лечебной базы, качества обслуживания.
Спасибо большое нашему лечащему врачу Сасик Г.М. – это грамотный специалист. Назначения процедур, анализов, прием.
Шведский стол в столовой – это нечто. Готовят повара, как для себя. Все домашние, разнообразное, вкусное.
В санатории очень тепло и в номерах и по коридорах.
Имеется свой бювет. В это непростое время не надо лишний раз бегать на центральный бювет.
Санаторий «Карпаты» заботится о своих посетителях. Новое оборудование для реабилитации для легких и бронхов.
Хочется сказать о врачах !
Таких, как здесь, специалистов мало. Отмечу – гинеколога Лилю, проктолога, невропатолога, ЛОРа, дерматолога. И конечно же – массаж у Аркадия Евгеньевича. Могу сказать, что «золотые ручки» у этого специалиста. Всем рекомендую!
За 2 недели ми прошли обследование у всех врачей (я такого дома за год не делала), анализов и процедур.
Огромное спасибо санаторий «Карпаты» за теплый прием!
Бронируем уже на следующий год !!!
Благодарных Вам клиентов !!!

Баранова М.А.
г. Одесса

Я, Якобінчук Василь Іванович, перебуваю в санаторії «Карпати» з 09.01.2021 р. Проходжу лікування по програмі реабілітації після Ковіду-19.
Дуже задоволений умовами проживання і лікування в діагностично-лікувальному центрі, який знаходиться в одному приміщенні із самим готелем.
Мене дуже позитивно вразило відношення обслуговуючого персоналу починаючи від прибирання в номері, чистоти і уваги до відпочиваючих.
Особлива подяка лікарю Головей Олені Богданівні за її професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів. Медсестри, масажист Орест роблять все можливе, щоб клієнти були задоволені.
Хороша матеріально-лікувальна база. Новітнє обладнання, басейн, свій бювет мінеральних вод, різноманітна їжа в ресторані, все це налаштовує на позитив і гордість за те, що в Україні є такі заклади для оздоровлення, по доступним цінам.
Буду рекомендувати своїм знайомим цей санаторій.
15.01.2021

Василь
Ірпінь

Вельмишановний колектив готельно-курортного комплексу «Карпати» !
Щиро вдячні за турботу. Ви – колектив з великої літери. Колектив, де всі працюють, як єдиний механізм на благо людей.
Тут затишно, чисто, цікаво. Це кидається у вічі одразу, коли переступаєш поріг закладу. Сюди ми приїхали вперше. Дуже раді, що не помилились. Привітна зустріч з адміністратором Іриною Артимович.
Потім – зустріч з лікарем Сасик Галиною Михайлівною. Це висококваліфікований, професійний, глибокий лікар з посмішкою на вустах. І це тішить.
Ми обрали пакет «Реабілітація після COVID-19». Це чудово, що в готельно-курортному комплексі «Карпати» піклуються про людей, що перехворіли цією хворобою. Адже ми мали змогу пройти діагностику та лікування. Це і мінеральні води, і мінеральні ванни, сухі вуглекислі ванни, фізіотерапія, інгаляції, спелеотерапія, лікувальний масаж, фітотерапія, ентеральна оксигенотерапія, тощо.
Окремо подякувати хочемо всім лікарям, до кого звертались: ендокринологу Головей Олені Богданівні, кардіологу Антощук Наталії Олександрівні, неврологу Фірко Мар’яні Юліанівні і іншим. Приємно вразила зустріч з Кабко Мар’яном та Кабко Лесею.
Ви всі прекрасні, доброзичливі, щирі !
Велике спасибі людям, що готували смачні сніданки, обіди та вечері !!!
Ви всі працюєте для людей ! Терпіння вам ! Наснаги, здоров’я !

сім’я Войтенко
м.Умань

Дуже позитивно впливає інтер’єр, дуже гарно. Привітний усміхнений персонал, привітна охорона, допомагає.
В номерах дуже чисто, все для відпочинку, прибирання кожен день, заміна рушників та гігієнічних засобів, привітні дівчата, допоможуть і підкажуть у випадках необхідності.
Дуже багато лікувальних відділень. Дуже смачні і у великому асортименті страви, чистота сяє, обслуговуючий персонал привітний, доброзичливий. Надзвичайно смачно. Дуже дякую поварам. Постійно розважальні заходи, дуже цікаво.
Всім здоров’я, успіхів в новому році і багато вам відпочиваючих. Рекомендую, не пожалкуєте. Щиро за все дякую.

Ольга

По-перше ми хочемо подякувати ГКК «Карпати» за гостинність.
Особлива подяка нашому постійному лікарю Оводу В.О. за професіоналізм, уважне ставлення до кожного пацієнта та цінні поради стосовно підтримки та покращення стану здоров’я.
Насолоджувалися смачною та корисною їжею, приготованою чудовими робітниками їдальні, які завжди були раді відповісти на наші прохання: підігрівали салат, тощо.
Серед працівників рецепції особливо хочемо відмітити Ірину, Олега з відділу бронювання та швейцарів за оперативну допомогу.

05.01.2021 р.

Валентина

Отдыхали всегда в санатории Днепро, решили попробовать новое, я скажу, что очень понравилось, больше намного чем там, теперь это любимый санаторий. Спасибо за всё.

Марина
Вугледар

Ми з подругою щасливі, що побували в «Карпатах». Вже сам будинок курорту викликає захват. Тут кожний поверх – як музей, де представлено розкішне мистецтво цього краю – дерев’яна скульптура, шедеври з металу, кераміка… Подивилися – душа відпочиває. Велика подяка всім без винятку працівникам «Карпат» – від організатора і творця його Лева Грицака до кожного працівника. Всі лікарі – прекрасні, особливо хочемо подякувати проктологу Любомирі Жибчин та гінекологу Лілії Бариляк. Вдячні всім господиням і кожному доглядальнику припаркової території «Підгір’я», невтомним, чемним і уважним працівникам кухні.
В київських життєвих клопотах завжди, як світлу мить життя, будемо згадувати відпочинок в «Карпатах», музику теплого українського слова, яке надихатиме нас на працю для України.
Хай швидше кане у минуле коронавірус! А трускавецькі «Карпати», віримо, будуть процвітати. Розкажемо про цей затишний дім, де лікується плоть і відпочиває душа, своїм молодшим друзям і родичам.
Ще раз вдячні всім, хто тут трудиться, і, зокрема, талановитому митцеві пану Оресту Скопу.
Триматися так далі і вдосконалюватися на здоров’я і радість людства!

Стус Марія, сестра поета Василя Стуса,
біженка з Донецька

Маргарита Довгань, шестидесятниця,
друг і колега нашого поета Василя Стуса

Стус Марія

Все супер !

Юрій
Львів

Відпочивали з чоловіком і онуком (6 років). Дууууже задоволені! Малий не хотів їхати додому. Не думала, що у нас в Україні є санаторій такого рівня. Чистота скрізь бездоганна, персонал дуже ввічливий, всі вітаються. Медичний персонал – прекрасний. Кухня – чудова, кухарям – велика подяка.
Одне побажання: може, не варто в номері розміщувати платний міні-бар, бо у дітей велика спокуса з’їсти все солодке. В багатьох готелях залишають лише меню бару.

Тетяна
Чернівецька обл.

Дуже вдячні за роботу працівників ГКК”Карпати”
Нам все сподобалось. Кухня чудова на будь-який смак, можна підібрати їжу для дітей. Працівники дуже люб’язні, ввічливі, привітні. Приємно було відпочивати у вас!

Марія
Київ
1 2 3 25

Zostaw swoją opinię.