Приїхавши до «Карпат» вперше хоч живу зовсім поруч у Львові, я в захваті від цього санаторію. Хочу висловити велику подяку лікарю Ігорю Олександровичу, масажисту Аркадію, п.Лідії, Христині (каб. 48) за професійність та ввічливість. Якщо дитина питає: «Коли повернемось сюди знову» – це свідчить про одне, що кожен працівник цього санаторію професійний майстер своєї справи.
Дякую за чудовий відпочинок з Вами. Щоб Трускавець та ГКК «Карпати» були більш популяризовані серед населення Львівщини та Західного регіону.
02.07.2021

Тетяна
Львів

Ми в повному захваті від «Вас» !
Дуже гарна у вас територія, дуже ввічливий персонал, все зручно і комфортно. Дуже вдячні всім за їхню працю та професіоналізм. Бажаємо процвітання, розвитку та завершення карантину.
Обов’язково приїдемо ще !
Та порадимо Вас своїм знайомим !
17.05.21

Тетяна

Мені все сподобалось !
Ввічливий персонал. Професійний підхід. Гарна апаратура та комплекс процедур згідно програми. Красиві краєвиди навколо санаторію. Багато місця для прогулянок на чистому повітрі. Лікарі, з якими довелося зустрічатися – ви професіонали. Дуже дякуємо. Сподіваємось, ще зустрінемося !
15.05.2021

Вадим

Санатория просто рай. персонал супер. еда супер. обслуживание перевосходна. с оним словам. Сказка.

ЗАКИР
МАМЕДОВ

Приємно вражена організацією лікування і відпочинку. Все – на найвищому рівні. Велика подяка всім ! Обов’язково буду радити відпочинок в «Карпатах» всім своїм друзям і знайомим. Зауважень не маю. Маю чудові враження.
08.05.2021

Ірина

Я, Бойко Н.В., житель м.Броди, Львівської області перенесла COVID-19 в тяжкому стані, знаходилася на лікуванні в госпіталі м.Винники (реанімація і терапевтичне відділення). При виписці додому лікарі: завідувач терапевтичного відділення Олена Іванівна та лікуючий лікар Надія Василівна порадили пройти реабілітацію в санаторії «Карпати» м.Трускавець. І я дякую Богу, що в мене була така можливість пройти оздоровчу реабілітацію у вашому санаторії «Карпати». Хочу подякувати всьому персоналу санаторію які обслуговують всіх хто приїжджає відпочивати чи підлікуватися, починаючи від прибиральниць. Всім хто працює на кухні, де так смачно готують, за обслуговування, за чистоту і порядок.
Особливо хочу подякувати лікарю Петрів Михайлу Миколайовичу, який безпосередньо контролював моє лікування, досить кваліфікований і доброзичливий лікар. Одним словом – людина на своєму місці.
Масажисту Оресту (каб. 74) і всьому медперсоналу, які обслуговували мене на процедурах.
Відчувається що медперсонал вашого санаторію «Карпати» досить кваліфіковані в своїй професії, відповідальні за свою роботу, ввічливі.
Подяка працівникам адміністрації, які змогли все це організувати і вміють контролювати роботу лікувального центру і всього готелю.
Залишайтеся всі і надалі добросовісними у вашій праці. І хай вас Бог збереже від всього лихого і біди. А тільки благословляє Бог вас на всіх дорогах вашого життя, ваші сім’ї і родини.
23 квітня 2021 р.

Бойко Н.В.
м.Броди

Шановний колектив санаторію «Карпати», хочу щиро подякувати Вам за професійність, любов і турботу кожного клієнта. Ми тут були вперше і приємно вражені перебуванням у цьому закладі. Дуже смачна і різноманітна їжа (круасани, слойки, булочки та багато іншого) що приготовлено найкращим шеф-поваром. Хотілося окремо висловити подяку таким лікарям як Петріву М.М. та Ясінській Н.М. Дякуємо що вислуховували і максимально старалися допомогти у підборі подальшого лікування. Нехай Бог Вам допомагає звершувати цю нелегку працю на благо людей.
06.04.21 р.

Наталія Юріївна
м.Костопіль

Дуже приємно – поселення відразу, не чекаючи 14:00 год. Дякую за чистоту, доброзичливість та людяність ! Бажаю колективу здоров’я, дирекції – нових творчих ідей !

28.03.2021

Валентина Володимирівна

Зауважень щодо роботи комплекса немає. Особливо дякуємо лікарю Цимбрилі В.В. за чуйне та фахове ставлення до своїх працівників. Рекомендації щодо продовження лікування в минулому році були корисними і результативними. Дякуємо кухарям за смачну і різноманітну їжу. Дуже славні дівчата на рецепції.

23.03.2021 р.

Жанна

Я прожоджу реабілітацію після короновірусу, реально дієва програма, вже через тиждень організм починає відновлюватись і енергії стає все більше, професійність лікарів, персоналу висока. Лікувальна база на достойному рівні, є чим гордитись і є з чого брати приклад. Ви кращі і я завжди можу сказати , що ви потрібні цій країні, людям, тільки слова вдячності. Процвітання і здоров’я усім, хто дарує людям здоров’я, позитив і хороші емоції.

20.03.2021 р.

Тетяна
Київ
1 2 3 26

Zostaw swoją opinię.