Ми – один з найкращих санаторіїв країни і ми працюємо на перемогу!

З першого дня війни ми усі неодноразово переживали шок, біль та нерозуміння, як діяти в ситуації, що склалася. Однак сьогодні можна з упевненістю сказати – усе це поступово минає. Наша розгубленість давно обернулася на внутрішню силу, невидиму зброю небезпечну для ворога. Наше нерозуміння – на чіткий план дій з упевненістю, що ми усе робимо правильно для наближення перемоги!

З перших днів війни наша оздоровниця долучилася до підтримки внутрішньо переселених осіб, тож за кілька днів окремі приміщення оздоровниці стали осередком збору та відповідно адресної допомоги тим, хто рятувався від війни.

Згодом ми долучилися до підтримки ініціатив Трускавецької та Дрогобицької міських рад, перебуваємо на зв’язку з районною адміністрацією Дрогобича.

Для потреб рідної армії керівництво санаторію надало потужний автомобіль ЗІЛ 131, а також було придбано 2 тепловізора та спеціальні рації. Підтримуємо контакти із нашими  працівниками, які були покликані боронити країну, а тому тримаємо руку на пульсі потреб військових. На черзі ще кілька важливих проектів та посильна фінансова допомога на потреби армії.

Щодо нашої безпосередньої діяльності – оздоровниця гостинно приймає усіх, хто у ці важкі дні потребує даху над головою. Для родин з дітками в нашому комплексі організовано ряд корисних заходів, такі як циркова вистава, мультфільми, майстер-класи. триває активна реабілітація для тих, хто пережив обстріли чи бачив насилля. щотижня у нас відбуваються тренінги на психологічні теми та предметні навчання з різних важливих навичок.

Ще одна важлива роль нашого санаторію в загальній підтримці держави – збереження робочих місць та справно оплачені податки на розвиток обороноздатності країни. У нас збережено робочі місця, а на вакантні посади ми активно залучаємо переселенців з областей, де тривають  бойові дії.

Сьогодні перед нами стоять нові виклики: як існувати далі і не втратити таку важливу річ, як можливість надавати послуги з оздоровлення і реабілітації. А це значить – залишитися на плаву у часи, коли в державі, зруйнованій війною, не залишиться ресурсу на підтримку курортної галузі. Ми маємо навчитися жити не тільки в умовах військового, але й повоєнного часу. Ми маємо бути сильнішими за усі випробування, що випали на нашу долю.

З думкою про перемогу, колектив та адміністрація ГКК «Карпати»

Все буде Україна!

Вам також може бути цікаво