Лікарі санаторію Карпати

Відділення відновного лікування

Ми раді повідомити, що медичний персонал санаторію “Карпати”  пройшов практичний курс з надання першої допомоги та базової підтримки життя згідно з міжнародних протоколів BLS.

Лікарі санаторію «Карпати»

Якщо ціль візиту в Трускавець – поправити стан здоров’я, то рекомендуємо вивчити інформацію про санаторій «Карпати». Це один з найвідоміших санаторіїв на бальнеологічному курорті. А все завдяки високому рівню обслуговування, ефективному лікуванню. Лікарі санаторію «Карпати» – це фахівці з багаторічним досвідом, які регулярно підвищують рівень кваліфікації, проходять курси, використовують у процесі лікування як перевірені, так і інноваційні методики. Пропонуємо лікування у різних областях та пацієнтам різних вікових груп.

Лікарі санаторію «Карпати»: основні напрямки

  1. Урологія. Уролог — лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи у чоловіків і захворювань сечової системи у жінок. Найчастіше він займається вродженими та набутими захворюваннями нирок, надниркових залоз, сечового міхура, сечоводів, статевого члена, яєчок і простати. Урологи-лікарі санаторію «Карпати» мають колосальний досвід у роботі з пацієнтами із захворюваннями сечостатевої системи, підбирають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, орієнтуючись на складність захворювання та загальний стан пацієнта.
  2. Кардіологія. Кардіолог – це лікар, який займається серцево-судинною системою. Консультацією цього фахівця користуються, в тому числі люди, які борються з гіпертонією, ішемічною хворобою серця, вадами серця. Перевагою санаторію є те, що окрім лікування ви можете здати низку аналізів (має власний діагностичний центр санаторій «Карпати»), лікарі отримують результати в максимально стислі терміни та швидко переходять до лікування.
  3. Неврологія. Невролог в основному займається лікуванням захворювань, пов’язаних з порушенням роботи головного мозку, хребта і м’язів. Лікарський персонал в санаторії «Карпати» допоможе вам, якщо ви підозрюєте або вам діагностували одне з наступних захворювань: дегенерація хребта і радикуліт, мігрені, захворювання м’язів, такі як міастенія, міопатія, міотонія.
  4. Отоларинголог — це лікар, який спеціалізується на оториноларингології. Займається захворюваннями вуха, гортані, носа та горла. У його спеціалізацію також входять кістки скронь, навколоносових пазух, ротової порожнини, стравоходу, бронхів і трахеї.

Також лікарі санаторію «Карпати» – це кваліфіковані терапевти, на візит до котрих, пацієнт потрапляє в першу чергу. Вислухавши скарги, вивчивши існуючі аналізи, терапевт надасть рекомендації та складе подальший курс лікування. Зазвичай саме терапевт назначає кратність прийому мінеральних вод. До речі, у санаторії «Карпати» є власний бювет, куди вода подається тричі на день. Тому щоразу ходити до бювету не доведеться.

Відділення відновного лікування

Відділення відновного лікування створене на базі лікувально-діагностичного центру, до складу якого входять спеціалісти санаторію «Карпати» з понад 15-ти річним стажем роботи, які займаються лікуванням дегенеративно-дистофічних та посттравматичних захворювань упорно-рухового апарату. Комплексне використання фізіотерапевтичних, мануальних та автогених методик – це основний принцип лікувального процесу відділення.