Лікувальна база готельно-курортного комплексу “Карпати”

Сучасний Лікувально-Діагностичний Центр комплексу є одним з найефективніших у Трускавці завдяки великій кількості новітніх діагностичних і лікувальних процедур, а також висококваліфікованому медичному персоналу з великим досвідом роботи. У Центрі розташований власний бювет цілющих мінеральних вод курортуТрускавець з елементами безконтактного підігріву. Доставка води здійснюється тричі на день. Це дуже зручно в погану погоду і для гостей з обмеженими можливостями пересування.

В “Карпатах” проводять лікування таких захворювань:

Захворювання органів травлення:

хронічні гепатити

гепатоз

хронічні холецистити, холангіти

дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура

хронічна жовчокамяна хвороба

хронічні панкреатити

хронічні езофагіти

хронічні гастрити

хронічні езофагіти

хронічні дуоденіти

виразкова хвороба шлунка

виразкова хвороба 12-палої кишки

хронічні коліти

Захворювання сечостатевої системи:

сечокам'яна хвороба

сечокам'яна хвороба, стан після ЕУХЛ (дроблення каменів)

сечокам'яна хвороба, стан після оперативного лікування

літогенний діатез

хронічний пієлонефрит

хронічний простатит

хронічний уретрит

хронічні запальні захворювання жіночих статевих органів

Порушення обміну речовин:

цукровий діабет І-ІІ тип

подагра

ожиріння

У вартість путівки включено:

Діагностика:

загальний аналіз сечі

загальний аналіз крові

клінічні та біохімічні дослідження (4 параметри)

дуоденальне зондування

pH-метрія інтрагестральна

комп'ютерна електрокардіографія

ректороманоскопія

Лікувальні процедури:

прийом мінеральних вод

мінеральні ванни

мінерально-перлинні ванни

валеріанові ванни

хвойні ванни

вихряні ванни

озокеритові аплікації

інгаляторій

кишкові зрошення

мікроклізми

ентеральна оксигенотерапія

фітотерапія

гінекологічні зрошення

заняття у залі лікувальної фізкультури

фізіотерапія

 УРД, ампліпульс, магнітотерапія, інтрафон інтерференцтерапія, електрофорез, УВЧ, фонофорез, магнітолазер, ЛУЧ 3, ЛУЧ 5, ДМХ-терапія, ультратон, дарсонваль

Консультації:

уролога

терапевта

фізіотерапевта

гінеколога

дерматолога

стоматолога (огляд)

кардіолога

невропатолога

проктолога

ендокринолога

За додаткову оплату:

Діагностика:

фіброгастродуоденоскопія

бактеріологічна діагностика урологічних, венерологічних та гінекологічних захворювань

спермограма

УЗД печінка, ж/міхур, п/залоза, селезінка і нирки, наднирники, с/міхур і простата, гінекологія, щ/залоза, молочні залози, суглоби

УЗД судин

УЗД серця

імунохроматографічний скринінговий тест на наявність прихованої крові в калі (Cito test FOB)

біохімічне дослідження крові (17 параметрів)

кольпоскопія

рентгенографія

реовазографія

реоенцефалографія

дихальний тест на визначення шлункової інфекції (helicobacter pylori)

Лікувальні процедури:

*NEW* карбокситерапія

*NEW* нафталанолікування

"сухі" вуглекислі ванни

ручний масаж

медовий масаж

вакуумний масаж

вісцеральний масаж

підводний душ масаж

гідроколонотерапія

стоматологія та протезування

*NEW* пресотерапія

*NEW* плазмоліфтинг

спелеотерапія

озонотерапія

озонові вушні інсуфляції

глибока релаксація з елементами йоги

лікування урологічних, венерологічних, андрологічних та гінекологічних захворювань

інсталяції сечового міхура розчином протарголу

безопераційне лікування гемороїдальної хвороби

мікроклізми з проторголом

апарат дозованого витяжіння хребта і вібраційного масажу м'язово-зв'язкового апарату

гірудотерапія

рефлексотерапія

*NEW* карбокситерапія

ректальні та вагінальні тампони (Сакська грязь)

гідропатії (душ циркулярний, Шарко, висхідний)

сон на вуликах

інфрачервона коагуляція (папілом, кондилом, ангіом, бородавок)

*NEW* мінеральне спринцювання

*NEW* ударно-хвильова терапія

*NEW* LPG- терапія (вакуумно-роликовий масаж)

Консультації:

*NEW* лікара-дієтолога

отоларинголога

психолога

офтальмолога

Клініка “Саєнко”:

Діє при “Карпатах” і клініка Геннадія Саєнко – щомісяця тут лікується від 70 до 150 пацієнтів. Клініка спеціалізується на знятті больових синдромів, особливо при патологіях хребта.
Напрацьовані методики дозовано-диференційного мануального впливу у пацієнтів, перенісших травму хребта та оперативне втручання на хребті, хворих остеопорозом, ЦД, пацієнтів з грижами дисків і аномаліями хребта.

Мінеральні води Трускавця

“Нафтуся”

Нафтуся – Найвідоміша та унікальна за своєю дією мінеральна вода Трускавця. Вона відноситься до слабомінералізованих вод, а за складом є гідрокарбонатно-кальцієво-магнієвою. Окрім солей, вона містить ряд біологічно активних речовин зі складу нафти, від чого і походить її назва.
Деякі властивості “Нафтусі” пояснюються наявність цих речовин, а також заліза, літію, міді, родону, свинцю та срібла. Основою впливу “Нафтусі” на організм є її яскраво виражений сечогінний ефект, що сприяє вимиванню з сечовивідних шляхів піску і дрібного каміння, і взагалі, видаленню з організму “шлаків”, тобто непотрібних організму продуктів обміну речовин. Накопичення останніх має місце при порушеннях функцій печінки і нирок, при порушеннях обміну речовин і т.д.
“Нафтуся” нормалізує обмін речовин, покращує функціональний стан центральної нервової системи, має жовчогінні властивості. Ряд захворювань шлунка і кишечника виникають на фоні захворювань печінки, нирок, підшлункової залози та інших органів, а шлунково-кишкові захворювання, в свою чергу, можуть бути причиною захворювань цих органів. Тому і для значної кількості хворих шлунково-кишковими хворобами, прийом “Нафтусі” є дуже доцільним.

Джерело № 1 “Марія”

Це слабомінералізована вода, яка за складом є сульфатно-гідрокарбонатно-натрієво-магнієвою. В незначних кількостях вона містить залізо, вуглекислий газ і сірководень. “Марія” довго не затримується у шлунку і не подразнює його, але одночасно розріджує шлунковий слиз і сприяє його видаленню.

Ця мінеральна вода заспокоює запальний процес слизової оболонки шлунка, знижує секрецію шлункового соку і його кислотність (це пояснюється дією на шлунок дванадцятиперсної кишки, куди вода швидко попадає). Аналогічно вода джерела № 1 діє на кишківник, заспокоюючи його рухому функцію (перистальтику), зменшуючи спазми і знижуючи секрецію кишкового соку. “Марія” застосовується для лікування хронічних гастритів з підвищеною кислотністю шлункового соку, при виразковій хворобі шлунка і дванадцятиперсної кишки.

Джерело № 2 “Софія”

Середньомінералізована вода “Софія” за складом є хлоридно-натрієво-кальцієво-магнієвою з незначними домішками вуглекислого газу і сірководню. “Софія” збуджує секрецію залоз шлунка і підвищує таким чином кількість і кислотність шлункового соку, також вона подразнює слиз у шлунку, сприяючи його видаленню. Вода джерела № 2 застосовується для лікування хронічних гастритів з пониженою кислотністю або з повною відсутністю в шлунковому соці соляної кислоти.

Джерело № 3 “Броніслава”

За хімічним складом це хлоридно-сульфатно-натрієво-кальцієва вода. Застосовується для лікування хронічних захворювань носоглотки, ларингітів, фарингітів, тонзилітів у вигляді полоскань, інгаляцій і носових душів. Вона розріджує слиз накопичений на слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів, а при хронічному запаленні, заспокоює запальний процес.

Джерело “Юзя”

Має у своєму складі речовини гліцеринового походження, які діють на шкіру, надаючи їй особливої еластичності.

Мінеральна сіль “Барбара”

Добувається з мінеральної води джерела № 4. Використовується вона для дуоденальних зондувань, промивань кишківника і як проносний засіб. Природні лікувальні властивості Барбари мають суттєвий вплив на захисні сили організму, посилюють імунітет.

Мінеральні ванни

Води мінеральних джерел № 6 “Едвард”, № 7 “Фердинанд”, № 8 “Еммануїл”, № 9 “Анна”

Використовують для мінеральних і сірково-соляних ванн. Всі ці води високомінералізовані і містять вільний сірководень. Крім цього, на курорті застосовують також вуглекислі і перлинні ванни.

В основі благотворного впливу мінеральних ванн на організм людини лежить їх дія на центральну нервову систему через шкірні нервові закінчення. Цим можна пояснити той стан рівноваги і психічного спокою, які хворий часто відчуває, сидячи у ванні, і після її прийому, нерідко при цьому засинаючи.

Лікувальний ефект мінеральної ванни залежить від фізико-хімічного і газового складу води, її температури і методики застосування. Важливе значення має також тривалість і частота прийому ванн. На шлунково-кишкових хворих ванни діють заспокоююче, знижують болі, знімають спазми шлунка і кишківника. У хворих з супутніми захворюваннями органів кровообігу, з гіпертонією, покращується кровообіг, знижується і нерідко приходить до норми артеріальний кров’яний тиск. Це має позитивний вплив на функції всіх органів і систем організму, зокрема органів травлення. Мінеральні ванни сприяють також ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозів і міозитів.

Крім ванн, на курорті застосовується водолікування у вигляді душів Шарко, циркулярного, висхідного, гідролазерного, підводного.

Озокерит

Це природний смоляний продукт нафти. Він містить масла, нейтральні смоли, асфальтени, азот, сірку, залізо, калій, натрій, а також біологічно активні речовини. Зневоднений озокерит називають медичним.

Озокерит має високу теплоємність і малу теплопровідність. Під час аплікації (накладення) озокериту на шкіру, речовини, що входять до його складу, діють певним чином на організм хворого, як через нервову систему, так і через кров, куди через шкіру проникають деякі складові його частини.

Важливе значення має також здатність озокерита стискатися при охолодженні. Поступове стискання сприяє більш глибокому прогріванню того місця, де він накладений. Аплікації озокериту діють протизапально і дещо обезболююче, знімають спазми, знижують рухому і секреторну функції шлунка і кишківника. Як теплова процедура, озокерит через шкіру має заспокійливу дію на центральну нервову систему хворого.

Озокеритолікування у Трускавці застосовують і при захворюваннях печінки і жовчевивідних шляхів, нирковокам’яній хворобі і сольових діатезах, хворобах суглобів, супутніх гінекологічних захворюваннях і захворюваннях перефиричної нервової системи.