Шановний колектив санаторію «Карпати», хочу щиро подякувати Вам за професійність, любов і турботу кожного клієнта. Ми тут були вперше і приємно вражені перебуванням у цьому закладі. Дуже смачна і різноманітна їжа (круасани, слойки, булочки та багато іншого) що приготовлено найкращим шеф-поваром. Хотілося окремо висловити подяку таким лікарям як Петріву М.М. та Ясінській Н.М. Дякуємо що вислуховували і максимально старалися допомогти у підборі подальшого лікування. Нехай Бог Вам допомагає звершувати цю нелегку працю на благо людей.
06.04.21 р.

Наталія Юріївна
м.Костопіль

Дуже приємно – поселення відразу, не чекаючи 14:00 год. Дякую за чистоту, доброзичливість та людяність ! Бажаю колективу здоров’я, дирекції – нових творчих ідей !

28.03.2021

Валентина Володимирівна

Зауважень щодо роботи комплекса немає. Особливо дякуємо лікарю Цимбрилі В.В. за чуйне та фахове ставлення до своїх працівників. Рекомендації щодо продовження лікування в минулому році були корисними і результативними. Дякуємо кухарям за смачну і різноманітну їжу. Дуже славні дівчата на рецепції.

23.03.2021 р.

Жанна

Я прожоджу реабілітацію після короновірусу, реально дієва програма, вже через тиждень організм починає відновлюватись і енергії стає все більше, професійність лікарів, персоналу висока. Лікувальна база на достойному рівні, є чим гордитись і є з чого брати приклад. Ви кращі і я завжди можу сказати , що ви потрібні цій країні, людям, тільки слова вдячності. Процвітання і здоров’я усім, хто дарує людям здоров’я, позитив і хороші емоції.

20.03.2021 р.

Тетяна
Київ

Дуже вдячні за прийом та гостинність готельно-курортного комплексу “Карпати”. Персонал ввічливий, приємно вразило, що прибирання номерів та заміна рушників проводиться кожного дня. На високому рівні лікувально-профілактичні процедури. За час перебування в ГКК можна пройти багато діагностичних обстежень – приємно вразило.
До вас хочеться повертатись ще не один раз.

20.03.2021 р.

Олександр
Вишгород

Все дуже сподобалось: і якість процедур, і відношення персоналу. Дуже ввічливі покоївки!
Ми відпочили у Вас і тілом, і душею.
Окремо дякуємо за привітання з Днем Народження: в номер доставили фрукти і листівку з привітанням.
Ми хочемо і вже плануємо приїхати знову.

05.03.2021 р.

Наталія
Одеса

Все сподобалось! Прекрасний персонал, щирі привітні люди, професіонали своєї справи. Щиро вдячні за прекрасний відпочинок та лікування! Це також стосується і працівників ресторану! Всім бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, процвітання Вашому готелю “Карпати”, місту Трускавець та й нашій рідній Україні.

02.03.2021 р.

Сімя Жигун

Наша сім’я дуже задоволена! Хочемо подякувати за чуйність, професіоналізм, увагу, тактовність нашому лікарю Оводу Володимиру Олександровичу. Надзвичайна людина! В наш час таких мало. Дай, Бог, здоров’я, щоб ви ще довго працювали. Взагалі хочеться подякувати всім. Привітні дівчата на рецепції. В лікувальному центрі старанно відносяться до своїх зобов’язань, ввічливі – це також важливо! Хочемо подякувати працівникам ресторану: повара – ви дуже смачно готуєте. Обслуговування – супер! Особлива подяка Назару, який він уважний і прудкий! Всім дай, Боже, здоров’я та щастя! Ми всім задоволені і всім працівникам велика подяка за комфорт, за високий рівень, за чистоту, за повагу до людей. Від наших вражень багато друзів уже хочуть приїхати до Вас.

25.01.2021 р.

Василь
Сміла

Отдыхаем в «Карпатах» первый раз, с 04.01.-18.01.2021 по реабилитационной программе после COVID-19. Мы в восторге от санатория, от лечебной базы, качества обслуживания.
Спасибо большое нашему лечащему врачу Сасик Г.М. – это грамотный специалист. Назначения процедур, анализов, прием.
Шведский стол в столовой – это нечто. Готовят повара, как для себя. Все домашние, разнообразное, вкусное.
В санатории очень тепло и в номерах и по коридорах.
Имеется свой бювет. В это непростое время не надо лишний раз бегать на центральный бювет.
Санаторий «Карпаты» заботится о своих посетителях. Новое оборудование для реабилитации для легких и бронхов.
Хочется сказать о врачах !
Таких, как здесь, специалистов мало. Отмечу – гинеколога Лилю, проктолога, невропатолога, ЛОРа, дерматолога. И конечно же – массаж у Аркадия Евгеньевича. Могу сказать, что «золотые ручки» у этого специалиста. Всем рекомендую!
За 2 недели ми прошли обследование у всех врачей (я такого дома за год не делала), анализов и процедур.
Огромное спасибо санаторий «Карпаты» за теплый прием!
Бронируем уже на следующий год !!!
Благодарных Вам клиентов !!!

Баранова М.А.
г. Одесса

Я, Якобінчук Василь Іванович, перебуваю в санаторії «Карпати» з 09.01.2021 р. Проходжу лікування по програмі реабілітації після Ковіду-19.
Дуже задоволений умовами проживання і лікування в діагностично-лікувальному центрі, який знаходиться в одному приміщенні із самим готелем.
Мене дуже позитивно вразило відношення обслуговуючого персоналу починаючи від прибирання в номері, чистоти і уваги до відпочиваючих.
Особлива подяка лікарю Головей Олені Богданівні за її професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів. Медсестри, масажист Орест роблять все можливе, щоб клієнти були задоволені.
Хороша матеріально-лікувальна база. Новітнє обладнання, басейн, свій бювет мінеральних вод, різноманітна їжа в ресторані, все це налаштовує на позитив і гордість за те, що в Україні є такі заклади для оздоровлення, по доступним цінам.
Буду рекомендувати своїм знайомим цей санаторій.
15.01.2021

Василь
Ірпінь
1 2 3 25

Leave your own review.