Чемпіонат Європи з бойового хортингу

Цими днями у Трускавці, на базі санаторію «Карпати» відбувся І Чемпіонат Європи з бойового хортингу. Подію відвідали учасники з кількох країн Білорусі та Великої Британії, а також наші українські команди. Загалом у чемпіонаті узяло участь майже 5 сотень учасників віком від 6 років.

Організатори обрали для цієї події прекрасну локацію – спортивний комплекс санаторію Карпати, де існують чудові умови для проведення такого рівня змагань: ідеальна база для спортсменів: великий сучасний спортзал, тренажерний зал, СПА комплекс.

Хортинг – відносно молодий вид спорту, створений в Україні більше 10 років тому. Його назва походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася козацька держава – Запорозька Січ. Це своєрідна система вдосконалення морального, духовного та культурного виховання і наближення до українських традицій. Тож вихованці клубу, які займаються цим видом бойових мистецтв зростають сильними не тільки тілом, у них тренований та розвинутий дух, упевненість та внутрішній стержень.

Організатори змагань – Всесвітня федерація бойового хортингу, безпосередній ініціатор події Віталій Плєханов та усі причетні до цього свята бойового мистецтва заслуговують на подяку, адже розвиток та популяризація здорового способу життя, збереження та примноження традицій козацтва – це велика справа!  Бажаємо, щоб Чемпіонат, який цьогоріч відбувся вперше, обов’язково став традиційним!

Вам також може бути цікаво