News

ТІТ - новини каналу Карпати. 4 березня, 2015 рік

2015-03-04

У Трускавці попри складну ситуацію вміють привабити відпочивальника – репортаж із готельно-курортного комплексу «Карпати». Нинішні негаразди в країні певним чином негативно вплинули на всі сфери суспільного життя, у тому числі й туристичний бізнес. Це відчутно і у нашому Трускавці – тут помітно зменшилася кількість відпочивальників. Та є серед санаторних закладів такі, що і в нинішній ситуації тримають високий рівень наповненості та на всю потужність обслуговують клієнтів. Наша знімальна група побувала в готельно-курортному комплексі «Карпати» й спілкувалася на цю тему з відповідальною за маркетинг і обслуговування особою. Розповідає Руслан Пристай.
Ми побували також у тутешньому невеличкому бюветі мінеральних вод і спілкувалися з курортниками. Першою нашою співрозмовницею була жителька Полтавщини, другою – людина з Росії. 
Сьогодні готельно-курортний комплекс «Карпати» очікує свіжого напливу відпочивальників. Серед них – жителі Закавказзя, Середньої Азії, Росії і, звісно, України. Як каже народне прислів’я, риба вибирає, де глибше, а людина – де краще. А краще від Карпат можуть бути лише «Карпати».

Як місто-курорт уникло карантину – про це розповіли у міській лікарні. Хоч цьогорічний зимовий період не позначився складною епідеміологічною ситуацією, інфекційні хвороби Трускавця не оминули. Про розповсюдження грипу, його симптоми, ситуацію з поширенням цих хвороб серед дітей розповів дитячий лікар Володимир Новицький. 
Слід зазначити, що у сусідніх містах Дрогобичі та Стебнику ситуація з поширенням грипу була складнішою. Там на деякий час на карантин були закриті школи. У Трускавці навчальні заклади працювали безперебійно. 

Дитячі витвори українським воїнам – акція пластунів. «Благодійний пластовий ярмарок» - так називається акція, яку члени дрогобицького дівочого куреня «Пласту» періодично організовують для підтримки українських вояків. Розповідає курінна зв’язкова Дзвінка Загайська.
Слід зауважити, що кошти, зібрані від продажів на ярмарку дитячих робіт, ідуть для придбання амуніції пластунів, що беруть участь у військових діях на сході України.